Fenomenalan rezultat naše ekipe na olimpijadi

Dragi prijatelji, učenici, mentori i roditelji! Hrvatska po prvi put u svojoj povijesti ima osvajača ZLATNE MEDALJE NA MEĐUNARODNOJ MATEMATIČKOJ OLIMPIJADI!!! (U tu povijest uključujemo i nastupe naših učenika u sastavu SFRJ.) Naš prvi zlatni olimpijac je Domagoj Ćevid, učenik trećeg razreda zagrebačke V. gimnazije!

Vrlo blizu osvajanju zlatne medalje bio je Matija Bucić, učenik četvrtog razreda zagrebačke XV. gimnazije - osvojio je svoju drugu srebrnu medalju! Čestitke idu i Borni Vukorepi, Matiji Milišiću i Vlatki Vazdar koji su osvojili brončanu medalju! Verneru Vlačiću čestitamo na pohvali!

Čestitamo i svima vama koji ste svojim radom, ljubavlju i podrškom pridonijeli ovom povijesnom rezultatu naših mladih matematičara! Budimo ponosni i sretni!

http://www.imo-official.org/year_individual_r.aspx?year=2012