Konferencija "Uzbudljivi svijet fizike"

Došao nam je kraj školske godine i nadamo se da uživate u odmoru nakon uspješne sezone!

Sigurno ste primijetili da su naše društvene mreže utihnule, ali to je zato jer punom parom organiziramo naše ljetne kampove! Matematička konferencija za učenike “MatKo” održat će se od 4. do 9. kolovoza, a Ljetni kamp mladih matematičara od 9. do 16. kolovoza u predivnom Kaštel Štafiliću. Svakako očekujte slike! 🙂 

Osim toga, preko granice, naši prijatelji iz Naučnog Društva “Vladimir Prelog” organiziraju Naučnu konferenciju “Uzbudljivi svijet fizike” koja će se održati od 12. do 18. kolovoza u Bijeljnji, BiH. Kako će konferencija izgledati možete vidjeti u bookletu: https://drive.google.com/file/d/1p652pVJC56-2r83lNnofkfH55YqvwKUq/view?usp=sharing

Prijave su otvorene do 12. srpnja, a prijaviti se možete na https://forms.gle/QRZxbVbFtFXPKDGo9

Osim toga, nakon početka sljedeće školske godine, obavezno pratite naše društvene mreže za sve obavijesti o predstojećim natjecanjima i predavanjima! Do tada; dugo toplo ljeto žele vam vaši mentori!

P.S. Ostalo je još nekoliko mjesta na Matematičkoj konferenciji, pa sve zainteresirane pozivamo da popune prijavnicu dostupnu na mnm.hr, a javit ćemo vam se u najkraćem roku!